FK Krupa 2 – 0 FK Iskra Danilovgrad

U prvoj pripremnoj utakmici na Zlatiboru protiv FK Iskre Danilovgrad fudbaleri Krupe slavili su rezultatom 2:0. U 5oj minuti šansa za Krupu, Golubović ide sam na golmana ali golman Blažić dobro brani. Igrao se 18i minut kada Krupa dolazi u vodstvo. Kapiten Dujaković uzima loptu na 30 metara prolazi protivničkog igrača i odigrava za Mandića koji izlazi sam na golmana i pogađa dalji ugao za prednost Krupe od 1:0. U nastavku utakmice ekipa Krupe preuzima inicijativu i nastavlja da stvara šanse. Odlični Mandic u 26oj minuti dobro šutira glavom iz kornera ali lopta ide malo iznad prečke. Nedugo zatim Golubović pokušava sa 16 metra ali lopta ide pored desne stative. U 44oj minuti najveća šansa za ekipu Krupe. Modić prima loptu na 20 metara odigrava pas sa Mandićem i dolazi u situaciju 1 na 1 ali opet golman Blažić dobro reaguje.

Drugo poluvrijeme igrači Krupe otvaraju na najbolji mogući način. U 48oj minuti Nikolic Stefan probija po desnom boku i odigrava za Lazara Nikolića koji prima loptu i zabija za 2:0. Golman Kolak u 54oj minuti odlićno brani i ostavlja svoju mrežu netaknutom. Sredinom drugog poluvremena igra se uglavnom na sredini uz dosta prekršaja na obe strane. Igrao se 78. minut kada golman Krupe, Kolak opet odlično interveniše i rezultat ostaje nepromjenjen. U 81. minuti igrač Iskre pogadja prećku iz prekida i lopta odlazi u gol aut. Mladi Džafo šutira u 90. minuti ali lopta odlazi preko gola.

Narednu provjeru igrači Krupe imaće u subotu kada igraju protiv OFK Grbalj.

FK Krupa: Kolak, Nikolić S., Savić, Maksimović, Raković, Dujaković, Miketek, Bilal, Golubović, Modić M., Mandić.

Još su igrali: Puzigaća, Makitan, Dekić, Palić, Šipovac, Glamočić, Džafo, Nikoli L., Lukić

FK Iskra Danilovgrad: Blažić, Obradović, Pejović, Lakić, Perović, Šahman, Borečić, Vukotić, Djurišić, Mandić, Milić