FK Krupa 4 – 2 OFK Grbalj

Drugu pripremnu utakmicu protiv OFK Grbalj fudbaleri Krupe pobjedili su rezultatom 4:2.

U 9. minuti Mandić pokušava ali lopta odlazi preko gola. Igrao se 11. minut kad je OFK Grbalj poveo pogodkom iz kornera, 0-1. Krupa preuzima inicijatvi u nastavku i stvara šanse ali neprecizan je prvo Mandić pa u nastavku i Lukić. U 33. minuti prekid za Krupu, Nikolić L. odlicno centrira a Maksimović najviši u skoku zabija za izjednačenje, 1-1. Na poluvrijeme se odlazi nerijesenim rezultatom, a biljezimo situaciju iz 35. minuta kada Bilal odličnim pasom odigrava Mandića koji ide sam na golmana ali golman brani.

Početkom drugog poluvremena, u 54. minuti Krupa dolazi u vodstvo. Mandić dobro šutira, golman odbija lopta na koju natrčava Šipovac i zabija za 2-1. Igrao se 61. minut kada Lukić istrčava kontru i povisuje rezultat na 3-1. U zadnje dve minute vidjena su 2 pogodka. OFK Grbalj smanjuje na 3-2, a zatim Nikolic L. postavlja konacnih 4-2

FK Krupa: Kolak, Nikolić S., Dekić, Maksimović, Pizigaća, Bilal, Palić, Nikolić L., Lukić, Šipovac, Mandić

OFK Grbalj: Perović, Vranješ, Merdović, Kartak, Đukanović, Đuričković, Kotorac, Petrov, Kacić, Kordić, Edvard