FK Krupa 7 – 0 FK Sloboda (Mrkonjić Grad)

Fudbaleri Krupe odigrali su danas prijateljsku utakmicu u Krupi na Vrbasu  pred početak prvenstva protiv Slobode iz Mrkonjić Grada.

Krupa dolazi do prvog pogotka u 16. minuti nakon sjajnog šuta  Golubovića. Novi gol na utakmicu u 25. minuti postigao je Modić Mihael.

Na samom otvaranju drugog poluvremena Bilal povećava prednost Krupe na 3 – 0. U 68. minuti Puzigaća pogađa za 4 – 0. Bilal postiže još jedan pogodak u 72 minuti.

Krupa je do kraja utakmice postigla još dva gola, strijelci su Glamočić i Golubovć i savladala Slobudu sa ubjedljivih 7 – 0.

FK Krupa: Kolak, Dujaković, Golubović, Nikolić L., Maksimović, Dekić, Šipovac, Palić, Makitan, Modić, Nikolić S.

Još su igrali: Puzigaća, Blažević, Guskić, Filipović, Miketek, Glamočić, Modić A., Bajić, Knežević

FK Sloboda:  Simatović, Nenad, Mitrić, Miladinović, Malinović, Babić, Đukarić, Anđelić, Radanović, Srndić, Gračanin.

Još su igrali: Malešivić, Milanović, Banjac, Eremija

1. kolo Prve lige RS odigraće se u subotu na stadionu u Krupi na Vrbasu protiv FK Željezničar Sport-team iz Banja Luke sa početkom u 18:00 časova.