Pobjeda Krupe u Prijedoru

Fudbaleri Krupe slavili su u gostima u Prijedoru protiv ekipe Rudara rezultatom 1 – 2.

Na samom početku utakmica Golubović postiže gol za prednost Krupe od 0 – 1. Rudar dolazi do izjednačenja preko Burazora u 16. minuti susreta. Prvo poluvrijeme utakmice završeno je rezultatom 1 – 1.

U 56. minuti Miketek postiže pogodak iz slobodnog udarca za konačnih FK Rudar 1 – 2 FK Krupa.

FK Rudar (Prijedor): Hamzabegović, Matović, Milović, Pekija, Savanović, Burazor, Jaćimović, Pavlović, Marić, Zekanović, Maksimović.

FK Krupa: Kolak, Makitan, Lukić, Dujaković, Palić, Bilal, Filipović, Maksimović, Miketek, Mandić, Golubović.

Krupa se trenutno nalazi na prvom mjestu na tabeli Prve lige RS sa 16 osvojenih bodova.