KRUPA UBJEDLJIVA U TREBINJU

Krupa je u 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine savladala Leotar u Trebinju rezultatom 4:0. Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 15. minuti preko Blaževića. Prednost ,,plavih’’ uvećao je Palić u 25. i 40. minuti pa se na pauzu otišlo sa 0:3. Krupa je dominaciju nastavila i u drugom dijelu susreta, a tačku na utakmicu stavio je Mandić u 74. minuti.

Protivnik Krupe u 1/8 finala Kupa BiH biće ekipa Sarajeva, a ova utakmica se igra 21. oktobra u Krupi na Vrbasu.

LEOTAR: Perišić, Andrić (od 46. Ateljević), Šešelj, Paranos, Šipovac, Ramić, Medan, Đurić (od 46. Zečević), Begenešić (od 55. Milić), Repović (od 46. Ćutahija), Sekulović (od 75. Polić). Trener: Oleg Ćurić

KRUPA: Kolak, Modić (od 71. Babić), Puzigaća (od 64. Nišić Đ), Palić (od 55. Pavlović), Bilal, Blažević, Vidović, Filipović, Maksimović (od 55. Mandić), Simonović, Nikolić L. (od 71. Đogić). Trener: Velimir Stojnić