PORAZ NA KOŠEVU

Krupa je doživjela poraz u 12. kolu m:tel Premijer lige od Sarajeva u gostima, a ,,bordo tim’’ bio je bolji rezultatom 3:0. Poveo je domaćin u 6. minuti. Vukmanović je prethodno skrivio penal, a precizan s ,,bijele tačke’’ bio je Tatar. Prednost Sarajeva uvećao je Rahmanović evro-golom u 32. minuti. Isti igrač se upisao u strijelce i u 49. minuti nakon lijepe akcije. Do kraja utakmice utakmice više nije bilo promjena rezultata.

SARAJEVO: Kovačević, Đokanović, Dupovac (od 82. Šerbečić), Handžić, Miličević, Oremuš, Pejović (od 78. Hodžić), Pidro (od 78. Islamović), Rahmanović (od 82. Hebibović), Tatar, Velkoski (od 68. Fanimo). Trener: Vinko Marinović

KRUPA: Kolak, Makitan, Andrejić (od 46. Redžić), Dujaković, Galić (od 83. Puzigaća), Karišik, Mandić (od 46. Svraka), Nikolić S. (od 58. Blažević), Palić, Simonović, Vukmanović (od 58. Golubović). Trener: Velimir Stojnić