REMI KRUPE I VELEŽA

Krupa i Velež su u susretu 15. kola m:tel Premijer lige podijelili bodove odigravši 1:1.  Susret su bolje otvorili igrači domaćeg tima, koji tokom prvog poluvremena u nekoliko navrata opasno prijete. Golman Veleža Bogdanović je bio na visini zadatka, za razliku od svojih saigrača, koji nisu stvorili ozbiljniju priliku. Dobra igra Krupe i u nastavku utakmice. Do gola ipak prvi stižu gosti nakon penala u 77. minuti, precizan s kreča bio je Mulić. Na odgovor domaćina nije se dugo čekalo. U 82. minuti Redžić je lijepo promiješao gostujuću odbranu i asistirao rezervisti Aćimovću, koji pogađa glavom za izjednačenje i, ispostaviće se, konačan rezultat utakmice. Krupa u narednom kolu gostuje Radniku u Bijeljini.

KRUPA: Kolak, Karišik, Redžić, Makitan, Modić (od 81. Aćimović), Nikolić S. (od 90. Pavlović), Dujaković, Palić, Filipović (od 90. Maksimović), Andrejić (od 59. Nikolić L), Mandić (od 81. Puzigaća). Trener: Vladimir Ilić

VELEŽ: Bogdanović, Radović, Bihorac (od 68. Čivčić), Zeljković, Pršeš (od 60. Vehabović), Ćosić, Cvijanović, Brandao, Osmić (od 68. Ferreyra), Anđušić (od 60. Zvonić), Mulić (od 84. Ovčina). Trener: Feđa Dudić