KRUPA ŠAMPION ZIMSKE LIGE

Mladi fudbaleri FK Krupa su osvajači Zimske lige potetaraca u Farmapromu za sezonu 2020/21. U finalu sa savladali vršnjake iz Rekreativa rezultatom 2:1. Trema je učinila svoje za značaj utakmice pa smo gledali vrlo napet meč. Nakon što su redale šanse Kalkana, Šegrta i Ducanove, najprisebnija je bila Jovana Grbić i dovela Krupu u vođstvo 1:0 u 9. minuti meča. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Samo što se krenulo sa centra u drugom poluvremenu dosuđen je slobodan udarac za Rekreativo iz kojeg dolaze do izjednačenja. Da i Krupa ima majstore slobodnjaka potvrdio je Viktor Kalkan koji je topovski izveo slobodan udarac sa pola terena a lopta na putu zakačila jednog igrača Rekreativa i završila pod prečkom. Veliko slavlje za 2:1. Do kraja je viđena velika borba a pehar je zasluženo otišao u Krupu. Ovo je bila šesta vezana pobjeda na ovom turniru čime su pokazali da “plavi iz kanjona” ne treba da brinu za budućnost.Za Krupu su nastupili: Ducan Danijela, Grbić Jovana, Tešanović Lazar, Ilić Luka, Vučanović Marko, Basara Luka, Kalkan Viktor, Šegrt Mihajlo, Lukić Matija, Pavlović Andrija, Borojević Gavrilo, Bučinski Andrej, Borojević Miloš, Radmanović Petar, Vučenović Mihajlo, Vučenović Ilija.