PORAZ OD SARAJEVA (VIDEO)

Fudbaleri Krupe poraženi su u 23. kolu m:tel Premijer lige BiH na gostovanju od ekipe Sarajeva minimalnim rezultatom 1:0. U prvom poluvremenu su mreže mirovale a nije viđeno mnogo prilika ni na jednoj strani. Domaći do gola i pobjede stižu u 57. minuti kada na asistenciju Milanovića pogađa Varešanović. U nastavku susreta Krupa je pritiskala, imala inicijativu ali promjene rezultata više nije bilo.

Sarajevo: Kovačević, Miličevć, Adukor, Oremuš, Hodžić, Đokanović, Sušić (od 45. Pejović), Varešanović (od 75. Cmiljanić), Hebibović (od 35. Milanović), Fanimo i Mešanović. Trener: Vinko Marinović

Krupa: Kolak, Pavlović, Karišik, Galić, Ćivić, Muminović (od 86. Makitan), Palić (od 65. Redžić), Dujaković, Jović, Nikolić (od 75. Vukmanović), Rakić (od 75. Erak). Trener: Vladimir Ilić