KRUPA BOLJA OD SLOBODE

Fudbaleri Krupe došli su do svoje prve proljetne pobjede nakon što su sa 1:0, na domaćem terenu, savladali ekipu tuzlanske Slobode u okviru 26. kola m:tel Premijer lige BiH.

Krupu je u vođstvo doveo Mandić u 25. minuti. Minut ranije Dujaković nije realizovao najstrožiju kaznu, njegov udarac odbranio je golman Slobode Golubović. Mogao je Mandić u 33. minuti riješiti sve dileme, izašao je sam na Golubovića i sa par metara šutirao preko gola. Do kraja prvog dijela ali i utakmice nije bilo više mnogo uzbuđenja. Krupa je mirno meč privela kraju i zasluženo upisala tri zlata vrijedna boda u borbi za opstanak.

Krupa: Kolak, Galić (od 69. Palić), Karišik, Pavlović, Ćivić, Muminović, Redžić, Vukmanović (od 64. Nikolić), Dujaković, Jović (od 91. Erak), Mandić (od 91. Aćimović). Trener: Vladimir Ilić

Sloboda: Golubović, Jusić, Beganović A, Husejinović (od 68. Đorđić), Beganović Dž. (od 79. Alić), Maksimović, Osmić, Mišković (od 60. Mujagić), Predragović (od 79. Marković), Ilić, Leko (od 46. Kurtalić). Trener: Mladen Žižović