JUNIORI KRUPE SAVLADALI EKIPU MLADOSTI IZ DOBOJ-KAKNjA

Juniori FK Krupe, u utorak 22.03.2022. savladali su ekipu FK Mladost Doboj-Kakanj rezultatom 3:1 u okviru Premijer Omladinske lige BiH U-19, 18. kolo. Strijelac sva tri pogotka za Krupu bio je Hadžić, strijelac za Mladost bio je Bahtić.

U najavi utakmice znali smo da nas čeka veoma teška utakmica. Dobro smo analizirali protivnika ali jednostavno sreća nije bila naš saveznik u prvom poluvremenu. Stvorili smo nekoliko super izglednih prilika i imali ogroman posjed lopte. U drugom poluvremenu gosti iz prve kontre dolaze do prednosti ali mi pokazujemo karakter i na krilima kapitena Hadžića dolazimo do preokreta i pobjede. Igračima čestitke na pobjedi, ostavili su srce na terenu. Veoma bitna pobjeda koja nam daje za pravo da u finom raspoloženju idemo na reprezentativnu pauzu. Istakao je šef stručnog štaba Krupe, Nenad Studen.

Prije svega čestitam igračima na borbi do zadnjeg momenta, zasluženo smo pobijedili ovu utakmicu. Danas smo bili u punom sastavu i vjerujem da kao takvi možemo uvijek ostvariti pozitivan rezultat te završiti sezonu pri vrhu tabele uz neke od najvećih klubova u BiH. Na nama je da radimo i spremamo se za narednog protivnika kojem idemo poslije reprezentativne pauze. Istakao je strijelac sva tri pogotka, Džafo Hadžić.