VAŽNA POBJEDA KRUPE PRED DERBI U DOBOJU

Fudbaleri Krupe danas su u okviru 25. kola M:tel Prve lige FS RS savladali ekipu FK Omarska, rezultatom 4-0. Strijelci za Krupu bili su: Mrzić (2) i N. Babić i Perović.

Još jedna dobra utakmica kući, još jedna utakmica u kojoj smo uspjeli da postignemo četiri gola a ne primimo ni jedan, što je jako bitno i što dodatno daje na samopouzdanju ekipi. Čestitam ekipi Omarske, prvo poluvrijeme stvarno su bili taktički a i na fizičkom nivou odlični i nije nam bilo lako probiti njihov blok. Teško je igrati protiv kompaktne ekipe koja stoji u bloku, koja čeka svoju šansu iz kontranapada. Strpljivom igrom smo uspjeli u prvom poluvremenu da postignemo gol i u drugom poluvremenu smo lakše priveli utakmicu kraju. Čestitam još jednom svojoj ekipi, odlična utakmica, odlična uvertira pred još jedan derbi. Ja se nadam da ćemo puni samopouzdanja poslije ove pobjede otići u Doboj po novi pozitivan rezultat. Istakao je šef stručnog štaba Krupe, Vladimir Ilić.

Veoma teška utakmica poslije dva derbija ali uspjeli smo pobijediti i nastavili pobjednički niz, već od sutra se spremamo za narednog protivnika i nadam se pozitivnom rezultatu. Istakao je strijelac dva pogotka, Srđan Mrzić.

Krupa: Milošević, Đekić, Vidović, N. Babić, Tvrdišić, L. Babić, Mitrović, Nikodinović, Hadžić, Mrzić i Krneta. Još su igrali: Banović, Bundalo, Blažević, Perović i Penić.

Omarska: Jokić, Ratković, Zdjelar, Romanić, Panić, Grahovac, Romanić, Gavranović, Stević i Vračar. Još su igrali: Nišević, Krecelj, Milaković, Stojnić i Šunić.