REMI KRUPE I SLOGE

Fudbaleri Sloge i Krupe odigrali su bez pobjednika (1:1) u meču 26. kola m:tel Prve lige FS RS. Strijelac za Slogu bio je Zajić, a za Krupu Blažević.

Drago mi je da smo opet vratili publiku na stadion, pogotovo u Doboj. To se dešavalo na dosta mjesta na kojma smo gostovali i raduj enas ambijent u kome ljudi dolaze da vide dobar fudbal. Što se tiče same utakmice, prvo poluvrijeme nismo bili na svom nivou. Energetski smo potrošeni, igramo srijeda subota već jako dugo i kada imate 16-17 igrača koji iznose cijeli tok tog ritma, jako je teško očekivati svaku utakmicu da budemo na svom maksimumu. Poslije toga drugo poluvrijeme, Sloga je povela zaluženo. Bili su za nijansu bolji i otvorili su bolje drugo poluvrijeme. Nakon toga poremetila nas je povreda Perovića, Krneta je dobio novu šansu. Ono što smo uvježbavali na treningu ovu sedmicu, uspjeli smo da implementiramo i to se ispostavilo kao dobitno. Mislim na centaršut Tvrdišića, koji je ušao odlično u ovu utakmicu i Blažević koji je završio fenomenalno tu akciju. Mislim da su preokret u drugom poluvremenu donijele izmjene koje smo napravili, Tvrdišić, Krneta, Nikodinović, Vukčević svi oni su donijeli doprinos da izjednačimo. Naravno da nas raduje kad na ovako teškom gostovanju osvojimo bod. Mislim da je neriješen rezultat najrealniji. Ja ću još jednom da pohvalim ekipu Sloge na korektnosti i kvalitetu koji su pokazali, čestitam svojim momcima koji su dali poslednji atom snage na terenu i publici koja je cijelu utakmicu bila fenomenalna. Istakao je šef stručnog štaba Krupe, Vladimir Ilić.

Mislim da je utakmica opravdala epitet derbija. Zasigurno bod vrijedan titule jer nakon dvomeča sa Sutjeskom ocekuje nas “laksi” raspored do kraja. Istakao je Emanullah Blažević.

Krupa: Milošević, Đekić, Vidović, N. Babić, Bubić, Rudan, L. Babić, Mitrović, Hadžić, Mrzić, Blažević. Još su igrali: Perović, Tvrdišić, Vukčević, Krneta i Nikodinović.

Sloga: Đuličić, Hrubik, Dadić, Zajić, Stevanović, Milaković, Džaferović, Šaula, Janjić, Starčević i Ritić. Još su igrali: Rdić, Marković, Knežević i Bilal.